Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Dębszczyzna - Oferty sprzedaży działek

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana Radawiec Mały

Radawiec Mały(Dębszczyzna + 20 km)

299 000 zł5 600 m² 53,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana położona w Radawcu Małym, gm. Konopnica w pierwszej linii zabudowy bezpośrednio przy szosie asfaltowej. Dla działki wydane zostały warunki zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Tuszów

Tuszów(Dębszczyzna + 11 km)

199 000 zł1 640 m² 121,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 3 działki o powierzchni 1640m2 w miejscowości Tuszów w gminie Jabłonna zlokalizowana przy drodze wewnętrznej. Działki są w kształcie prostokąta o wymiarach:.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Jabłonna Pierwsza(Dębszczyzna + 13 km)

240 000 zł3 000 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na sprzedaż - Jabłonna Pierwsza Prezentujemy Państwu działkę budowlaną w malowniczej Jabłonnej pierwszej, dla której zostały wydane warunki zabudowy. WZ o symbolu mr.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna Pawłów

Pawłów(Dębszczyzna + 5 km)

145 600 zł2 240 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam do zakupu działkę budowlaną o powierzchni 2240 m2 w miejscowości Pawłów przy drodze Wojewódzkiej 834, pomiędzy Strzyżewicami a Bychawą. (Woj. Lubelskie). Możliwość zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Kraśnicka

Niedrzwica Duża(Dębszczyzna + 12 km)

192 000 zł1 159 m² 165,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną o pow. 1159 m2 położoną w Niedrzwicy Dużej. Działka o nr ewidencyjnym 2103/4, o wymiarach: ok. 16m x 73m położona jest w drugiej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Piotrkówek

Piotrkówek(Dębszczyzna + 16 km)

125 000 zł3 100 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana położona w spokojnej okolicy, w miejscowości Piotrkówek. Idealna pod mały domek na uboczu. Działka: działka o powierzchni 31 arów. Wymiary to 18 metrów szerokości.

Szczegóły ogłoszenia

Działka siedliskowa, ul. Za Torami

Niedrzwica Duża(Dębszczyzna + 12 km)

120 000 zł5 073 m² 23,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 5073 m , położona w miejscowości Niedrzwica Duża, w spokojnej okolicy, w trzeciej linii zabudowy. Najważniejsze informacje: - kształt:.

Szczegóły ogłoszenia

Działka siedliskowa przy lesie

Kolonia Kiełczewice Dolne(Dębszczyzna + 4 km)

110 000 zł1 627 m² 67,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Działka budowlana nr 486/1 w pierwszej linii zabudowy o pow. ok. 1627m2 w miejscowości Kolonia Kiełczewice Dolne.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie, ul. Cyrkoniowa

Kalinówka(Dębszczyzna + 25 km)

666 000 zł1 543 m² 432 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Malowniczo położona działka nr 75/4 o pow. 1543m2 w Kalinówce, ul. Cyrkoniowa. Dojazd od ul. Lipowej i ul. Cyrkoniowej. Symbol dkl66 rm - teren zabudowy mieszkaniowej o funkcji.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Niedrzwica Duża

Niedrzwica Duża(Dębszczyzna + 12 km)

2 500 000 zł6 100 m² 409,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o powierzchni 6100m2 gmina Niedrzwica Duża Łatwy i szybki dojazd do węzła trasy ekspresowej S19! Teren oznaczony symbolem pp1,ps: tereny działalności produkcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka Dębszczyzna

Dębszczyzna,lubelskie

205 000 zł21 300 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Dzialja rolna o powierzchni 2 hektary i 13 ar znajdująca się w pasie zabudowań ( prawo zabudowy na odcinku 400 m przy drodze asfaltowej). Potem ciągnie się pas pól uprawnych.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij